2.LİG’E YÜKSELEN HOROZKENTSPOR’DA İLK İMZALAR ATILDI

2. Lig'e yükselen Denizli'nin şampiyon kadın takımı Horozkentspor'da ilk imzalar atıldı.

2.LİG’E YÜKSELEN HOROZKENTSPOR’DA İLK İMZALAR ATILDI

Horozkentspor'da yeni sezon öncesi iç transfer atağı başladı. Takımın yıldız isimleri Rabiya İsgi, Raziye Kabak ve Özge Tosun, yeni sezon için sözleşmeye imza attı. Horozkentspor'da yeni sezon öncesi ilk imza Teknik Direktör Özkan Ceylan'dan geldi. Ceylan, yeni sezonda takımının başında yer alacak.

Denizli'nin tek kadın futbol takımı olan Horozkentspor yeni sezon öncesi planlamalarına başladı. Yeni sezonda 2. Lig'de mücadele edecek olan yeşil siyahlılar, ilk imzayı teknik ekibe attırdı. Takımda ikinci yarının ilk haftasının ardından göreve başlayan Özkan Ceylan, Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa ve Başkan Yardımcısı Abdülbaki Aras'ın da yer aldığı toplantının ardından imzayı attı.

GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

İmzanın ardından açıklama yapan Ceylan, "Bu sezon iyi bir performans gösterdik. Grubumuzda namağlup lider iken malum Pandemi nedeniyle liglere ara verildi. Sonra maçların devam edilmemesine karar verildikten sonra alınan kararla 2. Lig’e çıktık. Yeni sezon daha zor geçecek. Çok çetin bir sezon bizi bekliyor. Horozkent geleneği olan bir takım. Yeni sezonda bu geleneği devam ettirmek istiyoruz. Amacımız başarılı olarak 1. Lig’e çıkmak. Güzel işler başaracağız" dedi.

Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa ise, “Özkan hocamızla, iyi bir ivme yakalamıştık. Malum pandemi arası bunu engelledi. Şimdi kulüp olarak uzun süredir istediğimiz yerde yani 2. Lig’deyiz. Bundan sonraki hedefimiz için Özkan Ceylan hocamıza ve teknik ekibimize güveniyoruz. El birliği ile 1. Lig’e çıkacak gücümüz var” diye konuştu.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER