ASKF’DE CEŞEN YENİDEN ADAY

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, gelecek aylarda yapılması beklenen olağan genel kurul öncesi bir kez daha aday olduğunu açıkladı. Yönetiminde yer alan isimleri kamuoyuna açıklayan Başkan Ceşen, “Türkiye’ye örnek olan Denizli ASKF’yi daha iyi yerlere taşımak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ASKF’DE CEŞEN YENİDEN ADAY

Denizli’deki amatör spor kulüplerini bir çatı altında toplayan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda 4 dönemdir başkanlık görevini yerine getiren Feyyaz Ceşen, yeniden aday olduğunu duyurdu. Denizli merkezde bulunan kulüplerin temsilcileri ve basın mensupları ile Aşçı Nihat’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Feyyaz Ceşen, Denizli amatörünü daha da ileriye taşımak için aday olduğunu söyledi. Normal şartlarda Haziran ayında yapılması gereken Denizli ASKF Olağan Genel Kurulu, dünyayı etkileyen koronavirüs nedeniyle yapılamamıştı. İçişleri Bakanlığı’ndan gelecek habere göre genel kurulun önümüzdeki aylarda yapılması bekleniyor.

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Feyyaz Ceşen’in toplantısına yeni yönetimde yer alacak isimler ile Futbol İl Temsilcisi Adayı Yaşar Kaçar ile çok sayıda kulüp temsilcisi katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, ülkemizin ve dünyanın koronavirüs nedeniyle zor bir dönemden geçtiğinin altını çizerek, “Her şey gibi futbol da bundan olumsuz etkilendi. Yakın zamanda her şeyin normale dönmesini umuyoruz. Denizli amatör spor camiasını bir çatı altında toplayan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda 2008 yılında başkanlık görevine geldiğimizde ilimizdeki kulüp sayısı 64 idi. Lisanslı sporcu sayısı ise 1800 civarındaydı. Bugün kulüp sayımız 150’ye yaklaşırken, lisanslı sporcu sayımız ise 7 binlere ulaştı. Denizli olarak Türkiye’ye örnek çalışmalara imza attık. Önceden İzmir’de yapılan lisanlarımız artık ilimizde çıkarılıyor. Kulüplerimize yerel yönetimlerden ve devlet imkanlarıyla yapılan malzeme ve nakdi yardımlar siz değerli kulüp yöneticilerine can suyu oldu. Bu desteklerin hem büyükşehir belediyesi hem de ilçe belediyelerimizden kulüplerimize sağlanması için görüşmeler yaptık. Yakın zamanda bunu da sağlamış olacağız. Bu yaptığımız çalışmaların devamını getirmek için sizlerin karşısına yeniden aday olarak çıktık. Eğer siz teveccüh göstererek bu görevi bir kez daha bana ve ekip arkadaşlarıma verirseniz Denizli ASKF’yi Türkiye’ye örnek olmaya devam ettirecek çalışmaları sizlerin desteği ile yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU ADAYLARINI AÇIKLADI

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, seçimlerde birlikte yol alacağı yönetim kurulu üyelerini de tanıttı. Ceşen’in yönetiminde İlhan Üşür, Çağatay Bostancı, Ünal Coşkun, Mesut Bacıkoğlu, Ahmet Aytekin, Mehmet Kabakçı, Kenan Şenel, Ahmet Soyel, Recep Dayı, Abdülbaki Aras, Ayhan Özel ve Mesut Kaygısız olurken, diğer isimler ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 15:50

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER