AVRUPA ŞAMPİYONU DENİZLİSPOR’DA

Geçtiğimiz yıl Ampute Milli Futbol Takımı Teknik Direktörlüğüne getirilen Osman Çakmak’ın, antrenörlük alanında kendini geliştirmesi amacıyla Yukatel Denizlispor teknik heyetiyle antrenmalara çıkacağı bildirildi.

AVRUPA ŞAMPİYONU DENİZLİSPOR’DA

Şırnak’ta görev bölgesinde mayına basması neticesinde sol ayağını kaybeden Çakmak, 2017 yılında İstanbul’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda, kaptanlığını yaptığı Ampute Milli Futbol Takımıyla şampiyonluk elde etmişti. Osman Çakmak, Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun ve ekibi ile birlikte antrenmanlara katılarak antrenörlük alanında kendini geliştirecek.

Osman Çakmak’ın ekibe katılmasını değerlendiren Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun “Osman Çakmak, Ampute Milli takımımızda Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizi gururlandırdı. Aynı zamanda da vatan kahramanları gibi gazilerimizden olup ayağını mayında kaybetmesine rağmen hırsıyla herkese örnek oldu. Bizimle birlikte, Denizlispor’umuzda antrenman bilimi üzerine, kendi kişisel gelişimi üzerine antrenmanlar yapıyoruz. Aramıza hoş geldi. Kendisi idealist bir hoca. İnşallah bundan sonraki süreçte Milli takımdaki başarılarını daha da ileriye götürerek ülkemizi gururlandırır. Onunla birlikte olmaktan dolayı, Denizlispor camiası olarak hizmet etmekten dolayı da mutluluk duyuyoruz” açıklamalarında bulundu.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER