BAŞLIYORUZ...

BAŞLIYORUZ...

Biz kimiz?

Bizler yıllardır Denizli spor medyasının birçok alanında gece-gündüz, yağmur-çamur demeden, mesai kavramı gözetmeksizin canla başla haber peşinde koşmuş emekçileriz…

Şehrimizin en değerli markası Denizlispor’umuzun ligden düştüğünde de oradaydık, şükürler olsun ki şampiyonluk kupasını havaya kaldırıp büyük hasrete son verdiğinde de oradaydık.

Bir mahalle takımı olan Kızılcabölükspor’un 2. Amatör Lig’den 3. Lig’e çıkana kadar yaşadığı bütün şampiyonluklarda da oradaydık, Bodrum’da Kızılcabölükspor’a saldırıldığında da oradaydık.

Amatör liglerdeki futbolcular maç öncesi ısınmasını Akkonak sahasının arkasındaki parkta yaparken de oradaydık, aynı futbolcular maç sonunda rahmetli Haydut Zafer’den köfte yerken de oradaydık.

Denizli Basket şampiyonluğa oynayıp Denizlililere basketbolu sevdirdiğinde de oradaydık, Merkezefendi Belediyesi’nin Denizli Basket’e yeniden hayat verip şampiyon yaptığında da oradaydık.

Toprak sahada da futbol oynadık, çim sahada da, asfalt üstünde de…

Babamızın bize aldığı ilk hediye futbol topuydu…

İlk giydiğimiz forma yeşil-siyahtı…

Bizler, Souleymanou Hamidou’nun arkasından Denizlispor antrenmanı takip eden; açık tribünde, minder üstünde, gazeteden yapılmış şapkayla Timuçin’in sol ayağını izleyen çocuklardık.

Bizler, gazeteyi okumaya arka sayfadan başlayan çocuklardık…

***

Şimdi büyüdük, aşkımız işimiz oldu…

***

Artık daha özgür, daha özgün, daha genç ve daha yeni projelerle sizlerin karşısında olmak için ilk adımı bugün atıyoruz.

Saygılarımızla,

Musa Uçak – Osman Özad…

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 17:49

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER