BÜLENT UYGUN, "KENDİSİNİ İKNA EDEMEDİM"

Yukatel Denizlispor kalecisi Adam Stackhowiak'ın sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından açıklamada bulunan yeşil-siyahlı ekibin teknik patronu Bülent Uygun, kalan oyuncular ile yollarına devam edeceklerini belirtti.

BÜLENT UYGUN, "KENDİSİNİ İKNA EDEMEDİM"

Denizlispor'un en istikrarlı oyuncusu olan Polonyalı file bekçisinin 3 aydır maaş alamadığını gerekçe gösterdiği öğrenilirken, taraftarlar da Stackhowiak'ın gidişiyle şoke oldu. Denizlispor'a geçen sezon Gaziantep Futbol Kulübü'nden transfer olan 33 yaşındaki eldiven ilk yılında 1'inci Lig'de şampiyonluk yaşadı. Zirve yolunda 32 maça çıkan Adam Stackhowiak yaptığı kurtarışlarla başarıda büyük pay sahibi oldu. Yukatel Denizlispor kalecisi Adam Stackhowiak'ın sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından açıklamada bulunan yeşil-siyalı ekibin teknik patronu Bülent Uygun, kalan oyuncular ile yollarına devam edeceklerini belirtti.

Yukatel Denizlispor'da iki aylık alacağı için sözleşmesini tek taraflı olarak fes eden Adam Stackhowiak ile ilgili açıklamada bulunan Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Bülent Uygun,Adam Stackhowiak ile görüştüğünü ve sorunların halledileceği konusunda konuştuklarını belirterek; "Kendisiyle bu sorunun çözümü konusunda konuştuk ama kendisi çoktan bu kararı almış. Kısacası kendisini ikna edemedim. Yönetimimiz bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaptı. Kalan futbolcular ile yolumuza devam edeceğiz" dedi.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER