ÇETİN “YOLU DOĞRU OLANIN YÜKÜ AĞIR OLURMUŞ”

Aytemiz Alanyaspor maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, iç sahada kaybetmenin kötü olduğunu belirterek “Sorun yok, tam yol ileri” dedi. Başkan Çetin, taraftarların protestolarıyla ilgili yaptığı açıklamada da “Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş” dedi.

ÇETİN “YOLU DOĞRU OLANIN YÜKÜ AĞIR OLURMUŞ”

Aytemiz Alanyaspor karşısında alınan farklı mağlubiyeti değerlendiren Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Farklı skorla yenilmek kötü oldu. Diğer türlü her maçı kazanma şansımız yok yani. İç sahada kaybetmek daha kötü ama bizim hedefimizde sapma yok. Sorun yok, tam yol ileri. Biz önümüze bakıyoruz. Ankaragücü maçını kazanırsak yine hedefimize yaklaşmış oluyoruz. Maalesef daha iç saha stresini atamadık” dedi.

“YOLU DOĞRU OLANIN YÜKÜ AĞIR OLURMUŞ”

Denizlisporlu taraftarların protestoları ile ilgili de konuşan Başkan Çetin, “Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş. Biz doğru yoldayız. Bizim kimseyle bir sıkıntımız yok. İnsanların yönetimle sıkıntısı varsa o onların sorunu. Biz işimize bakıyoruz. İnsanlar protesto edebilirler. Doğal hakları. Saygı çerçevesinde olduktan sonra hiç sıkıntı yok. Ama onu da aşarlarsa tabi kanun, adalet gereğini yapar. Açıkça söyleyeyim, bizim hiç umurumuzda değil. Biz dimdik, sonuna kadar bu kulübün başındayız. Bu takım en ucuza, en iyi kurulan takımlardan birisi. Alt sıralar ile çok ciddi bir puan farkı var. Hala insanlar konuşuyor. Tabi biz baştan hedefi yüksek tuttuk ve hala da koyduğumuz hedefin arkasındayız. Bu başarıdan rahatsız olan insanlar var. Biz yolumuza, işimize bakıyoruz. Herkes istediğin yapsın” ifadelerine yer verdi.

“BURASI DENİZLİ HALKININDIR”

Kimseye dargınlıklarının olmadığını söyleyen ve protestoları duymadıklarını belirten Çetin, “Hiçbir taraftar grubu Denizlispor Kulübü’nden büyük değildir. Eğer bundan kendini büyük gören taraftar gurubu varsa bizim bir araya gelme şansımız sıfır. Çünkü burası Denizli halkının. Biz Denizlispor’u temsil ediyorsak da bizim kimseyle dargınlığımız, düşmanlığımız, kırgınlığımız yok. Hep söyledim, bir daha söylüyorum, ellerinden geleni arkalarına koymasınlar. Hiç önemli değil. Biz onları duymuyoruz. Takımımızda onları duymuyor. Burası Denizli halkının, bir şey yaparlarken düşünerek yapsınlar” diye konuştu.

“GİDECEK OLAN, OYNAYAMADIĞI İÇİN MUTSUZ OLAN ARKADAŞLARIMIZ VAR”

Takımda forma şansı bulamadığı için mutsuz olan futbolcular olduğunu söyleyen ve transferle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çetin “Hocamız raporunu hazırladı. Gidecek olan, oynayamadığı için mutsuz olan arkadaşlarımız var. Hocamız değerlendirecek. Onun verdiği rapor doğrultusunda da gidecek arkadaşlar olabilir, gelecek arkadaşlar olacak. Bir aydan bu yana scout ekimiz çalışmalarını yapıyor. 2-3 takviye yapmamız lazım. Çünkü hedef büyük. İnsanlar bu hedefe inandı ve alıştı. O hedefi tutturmak içinde gerekli çalışmaları yapacağız. Hedefimizde şaşma yok. Ben takımımıza güveniyorum” açıklamalarında bulundu.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER