"DELİKANLI OLAN MERTÇE MÜCADELE EDER!"

"DELİKANLI OLAN MERTÇE MÜCADELE EDER!"

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, dün Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gündemde olan temliklere ilgili iddialara yanıt verdi. Başkan Çetin, 100 milyon TL’lik kendi adına temlik aldığını açıkladı. Başkan Çetin, “Kulüp batıyor, 150 milyon borcumuz varmış böyle yazıyorlar. Bunlara sadece gülüyorum dedi.

“SÜPER LİGE ÇIKTIK İCRA DOSYALARI ARTI”

Sosyal medyada paylaşılan temlik belgesi hakkında konuşan Başkan Çetin, “Evet arkadaşlar 25, 25, ve 50 olmak üzere benim adıma 100 milyon liralık temlik alındı” diyen Başkan Çetin, “Bu paranın 13-14 milyon liralık kısmı benim kendi alacağım, kalanı tedbir amaçlı konuldu. Denizlispor’un eski icralarıyla uğraşıyoruz. Takımımız Süper Lige çıktığından beri yeni icra dosyalarıyla karşılaşıyoruz. Yıllar öncesinin alacakları için ilamsız takip başlatıyorlar. Baklava parası dahi ödenmemiş. Bunlar bizim kayıtlarımızda yok. Çok eski borçlar. Haliyle yükleri Denizlispor’da gerçekte olduğundan daha fazla oluyor” diye konuştu.

“KURUŞU KURUŞUNA ÖDEYECEĞİZ”

Borçların kuruşu kuruşuna ödeneceğinin altını çizen Başkan Çetin, “2012 yılından 53 bin liralık alacak çıktı. Bu alacağın kaydı, hesapları yok. Süper lige çıktık kulüpte para var diye herkes icraya veriyor. Kimsenin parasını ödememe düşüncesinde olmadık. Sadece gerçek alacaklar ortaya çıksın diye temlik koyduk. Gerçek alacaklar varsa bunu son kuruşuna kadar öderiz” ifadelerini kullandı.

“DELİKANLI OLAN MERTÇE MÜCADELE EDER”

Usulsüzlük iddialarına ilişkin ise, “Biz denetime açığız. Kimin iddiası varsa gelsin incelesin. Hatta bu iş için bir mali müşavir daha istihdam edelim. Biz temlik alıp parayı cebimize koymuyoruz. Fake hesaplarla yazmasınlar. Delikanlı olan mertçe mücadele eder. Sahte sitelerden sürekli eleştiri peşindeler. En ufak şüphesi olan gelsin hesapları incelesin. Bu sezonu bitirelim farkı göreceksiniz. Hiç beklemesinler. İki yıl daha bize katlanacaklar. Kasamızda paramız yok ama günü geçmiş borcumuz da yok. Biz doğru yoldayız. Çok da iyi gidiyoruz. Denizlispor’un ay sonu itibariyle 37 milyon lira borcu varbu paranın 6 milyon lirasının ise 30 Eylül’de tahakkuk edilecek” açıklamalarında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2019, 19:44

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER