DENİZLİSPOR’DA 4 FUTBOLCU KADRO DIŞI BIRAKILDI

Denizlispor yönetimi alacakları ve gitmeleri konusunda anlaşma sağlayamadığı 4 futbolcusunu kadro dışı bıraktı.

DENİZLİSPOR’DA 4 FUTBOLCU KADRO DIŞI BIRAKILDI

Denizlispor’da geçen sezondan alacakları bulunan ve TFF’ye başvuran futbolcular ile yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanamadı. Yeşil siyahlı yönetim 4 futbolcusunu kadro dışı bıraktı. Mehmet Akyüz, Recep Niyaz, Burak Çalık ve Oğuz Yılmaz kadro dışı kalan isimler oldu. Denizlispor yönetimi futbolcuların geçen yıldan alacakları konusunda indirim yapmasını istiyordu. Yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanamayınca kadro dışı kararı geldi.

Yeşil siyahlılarda daha önce takım bulması istenen Kerem Can Akyüz’de kadro dışı bırakılmış, oyuncu Denizlispor’dan ayrılmıştı.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin’in alacakları için federasyona başvuran futbolcuların tüm alacaklarını yatırdığı sadece Burak Çalık’ın ödemesinin hafta başında yapılacağı kaydedildi. Çetin’in futbolcularından takımdan ayrılırken kulübe para kazandırmalarını istediği öğrenildi. Denizlispor’un deneyimli kanat oyuncusu Burak Çalık’ın Samsunspor ile ön anlaşma imzaladığı ileri sürüldü. Defansın önemli ismi Oğuz Yılmaz’a da ciddi teklif olduğu ve futbolcunun gitmek istediği kaydediliyor. Mehmet Akyüz ve Recep Niyaz’ı ise özellikle TFF 1. Lig kulüplerinden çok sayıda kulübün istediği biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 12:14

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER