GRUP KARA ORDU 1 YAŞINDA!

Yukatel Denizlispor’un çiçeği burnunda taraftar grubu, Grup Kara Ordu 1 yaşına girdi.  Grup Kara Ordu, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin’in katılımıyla kuruluşunun 1. yılını kutladı.

GRUP KARA ORDU 1 YAŞINDA!

Denizlispor’un etkili taraftar gruplarından olan Grup Kara Ordu, kuruluşunun 1’inci yılını dün Atatürk Parkı’nda kutladı. Kutlamalara, Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, Yönetim Kurulu üyeleri ve Grup Kara Ordu üyeleri katıldı.

Tanju Bayındır ve Murat Akarın Grup liderliğini yaptığı Grup Kara Ordu,  düzenlenen kutlamalarda 1’inci yılını, yaptırdıkları Denizlispor logolu pasta keserek kutladı. Neşeli geçen kutlamalarda grup üyeleri meşaleler yaktı, Denizlispor lehine tezahüratlar yaptı.

Yeşil-Siyahlı taraftar grubu,  Grup Kara Ordu grup liderleri, Tanju Bayındır ve Murat Akar, 1. yaş gününde grup üyeleri ile bir araya gelerek düzenlen etkinlikten memnun olduklarını, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Başkan Ali Çetin,  Yönetim Kurulu üyeleri ve cefakar taraftar grubu üyelerine teşekkür ettiler. 500’ü aşkın üyeye sahip olan Grup Kara Ordu, gün geçtikçe sayılarının çoğalarak arttığı belirtildi.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER