GRUP KARAORDU “YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER” PROJESİNE İMZA ATTI

Denizlispor’un önemli taraftar gruplarından Grup Kara Ordu Taraftar Topluluğu “Bu şehre iyilik kardeşlik ve barışı getireceğimize söz verdik” diyerek başlattıkları “Yetim gülerse dünya Güler” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

GRUP KARAORDU “YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER” PROJESİNE İMZA ATTI

Yeşil siyahlıların önemli gruplarından olan Grup Kara Ordu “Yetim gülerse Dünya Güler” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Başta grup liderleri Murat Akar ve Tanju Bayındır olmak üzere grup üyeleri her sene olduğu gibi yetiştirme yurdu ziyareti yaptı. Bayram öncesi çocuk evlerinde 100’e yakın çocukla bir araya gelen Grup Kara Ordu, yanlarında getirdikleri ayakkabı, forma ve atkıları hediye etti. Ayrıca her birine bayram harçlığı verdi. Koronavirüsten dolayı çocuklarla görüşemeyen grup üyeleri yine de onların yüzlerini güldürmeyi başardı.

Ziyaret sonrasında “Yetim gülerse Dünya Güler” sosyal sorumluluk projesi hakkında açıklamalarda bulunan Kara Ordu Taraftar Grubu Liderleri Murat Akar ve Tanju Bayındır “Sosyal sorumluluk projelerimizden biri olan “Yetim gülerse dünya Güler” projemizi hayata geçirdik. Her sene olduğu gibi yetiştirme yurdu ziyareti yaptık. Bayram öncesi ayakkabı, forma, atkı, hediye edildi. Her birine bayram harçlığı verdik. 2’inci ekibimizde tüm gününü kardeşlerine ayırıp Yetiştirme Yurdu’ndan sonra 12 yaş altı kardeşlerimizin barındığı çocuk evlerine giderek kardeşlerimizin ayakkabı Hediye ve bayram Harçlıklarını verip Kardeşlerimizin yüzlerini güldürdüler. Taraftar grubundan öte, her şeyden önce bu şehre iyilik, kardeşlik ve barışı getireceğimize söz verdik. Tekrardan vesile olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER