HOROZ ANTALYA KAMPINDA GÜÇ DEPOLUYOR

Devre arası hazırlıklarını Antalya’da yaptığı kampla sürdüren Yukatel Denizlispor, günde çift idman yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Antalya kampında üçüncü güne giren yeşil siyahlılarda, futbolculara laktat testleri yapıldı.

HOROZ ANTALYA KAMPINDA GÜÇ DEPOLUYOR

Yeşil siyahlıların Antalya kampı sürüyor. Horozlar günde çift antrenman ile enerji depoluyor. Pürüzlerin giderildiği Recep Niyaz da kampa katılan isimler arasında yer aldı. Yeni transfer Muhammet Özkal da takımla çalışmalarda yer aldı.

Yeşil siyahlılar sabah antrenmanlarını fitness salonu çalışarak tamamlarken akşam bölümünde ise taktik ve kondisyon çalışıyor. Öğrencilerini günde çift antrenman ile lige hazırlayan Teknik Direktör Özdilek’in kamp döneminde hazırlık maçları ile öğrencilerinin son halini görmek istediği öğrenildi.

Horozlarda dün Antalya kampının üçüncü günü de çift idmanla tamamlandı. Antrenmana sakatlığı devam eden Zakarya Bergdich ve Ankaragücü maçında sakatlanan Sapunaru ile Sackey katılmadı. Teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde pas çalışmaları yapan takım, antrenmanı taktik çalışmalar ile tamamladı. Ankaragücü maçında bel ağrıları nükseden Cristian Sapunaru ile sol arka adelesinde kanama tespit edilen Isaac Sackey'in tedavilerine başlandı.

Öte yandan yeşil siyahlı futbolcular laktat testleri yapıldı. Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile yardımcılarının gözetiminde gerçekleşen laktat testleri yaklaşık 2 saatte tamamlandı. Horozlar, bu akşam yapacağı antrenmanla Antalya kampı çalışmalarını sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2020, 13:50

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER