İŞTE HOROZUN SAKATLIK KARNESİ!

Yukatel Denizlispor’un yaşanan sakatlıklardan bir türlü yakası kurtulmuyor. Son oynanan Gençlerbirliği maçında Recep Niyaz ve Modou Barrow sakatlıklar kervanına katılmasıyla birlikte takımda eksik futbolcu sayısı 8’e yükseldi.

İŞTE HOROZUN SAKATLIK KARNESİ!

Süper Lig’de bir taraftan alt sıralarla bağını koparma mücadelesi veren Yukatel Denizlispor’da bir taraftan şanssızlıklar peşini bırakmıyor. Teknik direktör Bülent Uygun ile birlikte çıkışa geçen yeşil siyahlılarda yaşanan sakatlıklar ise oldukça can sıkıyor. Takımda sakatlıkları bulunan futbolcular henüz iyileşmemişken üzerine son oynanan Gençlerbirliği maçında Recep Niyaz ve Modou Barrow’un eklenmesi teknik direktör Bülent Uygun’u kadro kurmakta oldukça zorluyor.

İşte Yukatel Denizlispor’da sakatlıkları bulunan futbolcuların son durumları;

RECEP NİYAZ: Recep Niyaz’ın Gençlerbirliği maçında yaşadığı sakatlığın ardından çekilen MR sonucunda sağ arka adalesinde yırtık tespit edilmiş olup, sporcunun tedavisine sağlık ekibi tarafından başlanılmıştır. Recep Niyaz’ın tedavisinin yaklaşık 1 ay süreceği öngörülmektedir.

MODOU BARROW: Modou Barrow’un Gençlerbirliği maçının ardından çekilen MR sonucunda sağ arka üst adelesinde küçük yırtık tespit edilmiş olup, 2 ila 3 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı belirlenmiştir.

TOLGAHAN ACAR: Kaleci Tolgahan Acar’ın sağ arka alt adelesinde küçük yırtık tespit edilmiş olup, tedavisi devam eden oyuncu özel bandaj ile sahadaki yerini almaktadır.

ISAAC SACKEY: Fizyoterapistler eşliğinde çalışmalarına devam eden ve tedavi sürecinde sona gelinen Isaac Sackey, bu hafta içinde takım ile birlikte çalışmalara başlayacaktır.

ZAKARYA BERGDİCH: Milli maç arasında takımla birlikte çalışmalara başlaması öngörülmekte olup, fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

KİBONG MBAMBA: Milli maç arasında takımla birlikte çalışmalara başlaması öngörülmekte olup, fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

HADİ SACKO: Milli maç arasında takımla birlikte çalışmalara başlaması öngörülmekte olup, fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

BEN YOUSSEF: Milli maç arasında takımla birlikte çalışmalara başlaması öngörülmekte olup, fizyoterapistler eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER