OLCAY DENİZLİSPOR’U ‘Tİ’YE ALDI

OLCAY DENİZLİSPOR’U ‘Tİ’YE ALDI

OLCAY DENİZLİSPOR’U ‘Tİ’YE ALDI

Saha içinde yokları oynayan Olcay Şahan, saha dışında bir o kadar formda. Yeşil-siyahlıların sezon başında Trabzonspor’dan transfer ettiği 32 yaşındaki oyuncu, bir Youtube kanalının konuğu oldu. Olcay Denizli’yi ve yeşil-siyahlı taraftarları küçümserken, Denizlispor’u da ‘ti’ye aldı.

Yukatel Denizlispor’un büyük umutlarla transfer ettiği Olcay Şahan, saha içinden çok dışında oynuyor. Oynadığı futbolla büyük eleştiri alan Olcay, bir Youtube kanalının konuğu oldu ve burada sarf ettiği sözler büyük tepki çekti. Küfürlü kelimelerinde kullanıldığı programda sunucunun, ‘Türkiye’nin 3 büyük takımında, Denizli’yi de katıyorum içine’ sözlerine, “Allah Allah” diyerek cevap verdi. Olcay’ın bu sözleri büyük tepki çekerken, taraftarlar oyuncunun kadro dışı bırakılmasını ve devre arasında gönderilmesini istedi. Ayrıca yeşil-siyahlı yönetiminde gündeme konu olan videoyu izleyeceği ve konuyu değerlendireceği öğrenildi.

Yeşil-siyahlılar daha öncede Olcay’ın şımarık tavırlarından şikayetçi olmuş, geçtiğimiz hafta oynanan Beşiktaş-Yukatel Denizlispor maçının öncesinde ve sonrasında yaptığı açıklamalar büyük tepki toplamıştı. O maç sonrası konuşan Olcay, “Denizlispor taraftarı beni protesto etti ama fazla bir şeye söylemek gerek yok. Taraftarlar üzgündür. Onlara da bir gün kendimi sevdireceğim” ifadelerini kullanmıştı.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER