RECEP NİYAZ “LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Denizlispor’un başarılı orta sahası Recep Niyaz, Süper Lig’in 27. haftasında deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçı öncesinde hazır olduklarını söyledi.

RECEP NİYAZ “LİGİ EN İYİ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ”

Denizlispor’un orta saha oyuncusu Recep Niyaz, ligi en iyi noktada bitirmek için çalıştıklarını kaydetti. Sahada en iyi mücadeleyi sergileyerek taraftarlarını mutlu etmek istediklerini belirten Recep Niyaz, “Dünya genelinde bir sıkıntı yaşandı. Ülke genelinde de biz bunu çok daha iyi yaşayabilen, atlatabilen ve önlemini alabilen ülkelerden bir tanesiyiz. Artık normalleşmeye başladık. Futbolunda artık yavaş yavaş hayatımıza girip insanların odak noktasını değiştirebileceğimize inanıyorum. Bizde bu yolda çalışmalarımıza biraz erken başladık. İyi hazırlanıyoruz. Önümüzde 8 tane zorlu maç var. Bizde hiç yabana atılacak ekip değiliz. İyi çalışıyoruz ve iyi bir takımız. Lige ara vermeden önce de iyi bir çıkışımız vardı. Bu çıkışımızı devam ettirmeye çalışıyoruz. Tüm maçlarda alacağımız iyi puanlarla ligi en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız. Ülkemizi her konuda övüyorsak, diğer ülkelerden daha iyi önlemimizi aldığımızı düşüyorsak eğer bence ligin devam etmesinin de bir sakınca getireceğine inanmıyorum. Sıkıntı olma ihtimali var mı tabiî ki var ama bizden daha kötü olan ülkeler bizden daha önce liglere başladı. Bizde önlemleri yeteri kadar alırsak, bir sıkıntı olmadan ligi tamamlayacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Takım olarak çalışmalara erken başladıklarını ve iyi durumda olduklarını belirten Niyaz “Genel olarak takımımızın durumu iyi. Biz çalışmalara biraz daha diğer takımlara göre erken başladık. İyi bir şekilde ilerlediğimize ve çalıştığımıza inanıyorum. Pandemi sürecinde zaten herkes elinden geldiğince çalıştı. Çünkü bu işi profesyonel yapıyoruz. Sonucu da inşallah güzel olacak” dedi.

Deplasmanda karşılaşacakları Sivasspor maçını da değerlendiren Recep Niyaz “Zor bir maç olacak. Sivas bu senenin önemli takımlarından bir tanesi. Rakip kim olursa olsun sahaya puan ve puanlar için çıkacağız. Bunun ilki de Sivas maçı olacak. Kendimize inanarak gidiyoruz. Hazır olarak gideceğiz. Oradan da inşallah puan yada puanlar alıp dönmek istiyoruz” dedi.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER