RECEP NİYAZ VE OLCAY ŞAHAN'DAN GALİBİYET DEĞERLENDİRMESİ

Yeni Malatyaspor galibiyetinin ardından basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan yeşil siyahlıların başarılı futbolcusu Recep Niyaz “Hepimiz çok iyi mücadele ettik” derken gösterdiği performansla taraftarlardan tam not alan Olcay Şahan ise “Savaştığımız zaman karşımızda kimse duramıyor” dedi.

RECEP NİYAZ VE OLCAY ŞAHAN'DAN GALİBİYET DEĞERLENDİRMESİ

Maç sonu basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan yeşil siyahlıların başarılı futbolcusu Recep Niyaz “Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Hepimiz çok iyi mücadele ettik. Bundan sonraki süreçte de puan almaya devam edip rahat bir nefes almak istiyoruz” dedi. Niyaz konuşmasının devamında “Uzun zamandan sonra böyle bir zamanda en azından kendi içimizi rahatlatmış olduk. Tabi herkesin dediği gibi ateş düştüğü yeri yakıyor ama elimizden geldiği kadarıyla gollerde sevinmemeye de çalıştık. Elimizden geldiğince iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Zaten maçlarda iyi mücadele ediyorduk ama biraz eksik kalıyorduk. Bugün sonuna kadar bunu yerine getirdik. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Hepimiz çok iyi mücadele ettik. Bundan sonraki süreçte de puan almaya devam edip rahat bir nefes almak istiyoruz. Maçın başından sonuna kadar istediğimizi sahada gösterdik. Biz içerde bunu hissettiremiyorduk. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldığımıza inanıyorum. Bireysel olarak da kötü oynadığım maç olabilir ama kötü mücadele ettiğim hiç maç olmadı. Elimden geldiği kadarıyla takıma katkı vermeye çalışıyorum. Bundan sonrada böyle olacak. İnşallah diğer maçlarda da böyle devam eder” ifadelerine yer verdi.

OLCAY ŞAHAN: “MÜCADELE ETTİĞİMİZ AN KARŞIMIZDA KİMSE DURAMIYOR”

Maçın ilk dakikasından itibaren galibiyeti hak ettiklerini belirten Olcay Şahan ise “Maçın başından beri hak ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah böyle devam ederiz” diye konuştu. Şahan konuşmasının devamında “güzel bir maç oldu. Hızlı bir şekilde puanlarımızı toplayıp her şeyi garanti altına alırız. Biz savaştığımız ve mücadele ettiğimiz an karşımızda kimse duramıyor. Bunu da bugün bir kez daha gösterdik. Haftaya yine zor bir maç var. Oraya en iyi şekilde hazırlanıp oradan da 3 puan almak istiyoruz” dedi.

Gösterdiği performansla taraftarlardan tam not alan Olcay Şahan “Taraftarlar beni böyle desteklediği sürece daha çok verimli olacağım. Taraftarlarla barıştığımız için mutluyum. Bizim hedefimiz Denizlispor’u ligde tutup gelecek yıllarda daha da başarılı olmak. Bugün bununda ilk adımını attık diyebiliriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 16:13

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER