SPEKÜLASYONLAR DENİZLİSPOR’U YIPRATIYOR

Yukatel Denizlispor Süper Lig'de son 3 haftaya girilirken ligde kalma mücadelesi veriyor. Bu süreçte özellikle Gaziantep FK ve Başakşehir maçında meydana gelen istenmeyen olayların sosyal medyada bilgi kirliliği oluşturacak şekilde kullanılması kulübe zarar veren boyutlara ulaştı. Başakşehir maçında PFDK'ya sevk edildiği için tribünde bulunmayan Denizlispor Başkanı Ali Çetin'in protokol tribünündeki olayların içinde gibi gösterilmesi; "maksat üzüm yemek değil bağcıyı dövmek" deyimini akıllara getirdi.

SPEKÜLASYONLAR DENİZLİSPOR’U YIPRATIYOR

Süper Lig’e bu sezon yükselen ve ligin son 3 haftasına girilirken ligde kalma mücadelesi veren Denizlispor’da takımın dikkati saha dışı olaylar yüzünden dağılmış durumda. Denizlispor, Gaziantep FK maçında Marius Sumudica ve kaleci Günay Güvenç’in protokol tribününe tahrik edici şekilde yaptığı hareketler sonucu Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yöneticilerin tepkisini almış sosyal medya ve bazı basın organlarında Sumudica ve Günay Güvenç’in hareketleri es geçilerek yöneticilerin tepkisi ve istenmeyen görüntüleri ön plana çıkarılmıştı.

TAKIM ZOR GÜNLER YAŞIYOR

Yaşanan bu sürecin takım üzerinde olumsuz etkiler yarattığı görüldü. Yönetim kurulu üzerinden devam eden spekülasyonlar ise kulübü zarar veriyor. Pandeminin ardından yapılan maçlarda aldığı kötü sonuçlar nedeni ile düşme hattı ile arasındaki puan farkı kapanan Denizlispor Başkanı Ali Çetin üzerinden yapılan spekülasyonlar nedeni ile zor günler yaşıyor.

AMACIN BAĞCIYI DÖVMEK OLDUĞU BAŞAKŞEHİR MAÇINDA BELLİ OLDU

Denizlispor’un deplasmanda Başakşehir’e konuk olduğu ve 2-0 mağlup ayrıldığı maçta Başakşehir’in ilk golünden sonra protokol tribününde yaşanan gerginlikte PFDK ya sevk edildiği için tribünde olmayan Ali Çetin’in gergin anların sebebi olarak sosyal medyaya lanse edilmesi oldu. Başkan Çetin ve Yönetim üzerinden devam eden süreç nedeni ile takımda da morallerin bozuk olduğu Yukatel Denizlispor’da, yer almadığı tribündeki gerginlik sebebi ile başkana yönelik tepkiler ise şaşkınlık ile karşılandı. Kalan 3 maçta maksimum puan alarak takımı ligde tutmayı hedefleyen yöneticiler konu ile açıklama yapmazken, sosyal medyada yaşanan bilgi kirliliğinin takıma zarar vermesinin önüne geçilmek isteniyor.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER