ATEŞDAĞLI İSYAN ETTİ: "ADALET YOKSA YAPACAK BİR ŞEYİMİZ DE YOK!"

ATEŞDAĞLI İSYAN ETTİ: "ADALET YOKSA YAPACAK BİR ŞEYİMİZ DE YOK!"

Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı evinde Mamak Belediyespor'a kaybetti. Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı, maçın hakemlerine isyan ederek, "Adalet sahada uygulanmayacaksa yapacak bir şeyimiz yok" dedi. 

Ateşdağlı, "Öncelikle Mamak Belediyesi’ni tebrik ediyorum. Yaptıkları güzel organizasyondan ve oynadıkları güzel basketboldan dolayı. Fakat aynı şeyi sahanın diğer organizasyon içindeki insanlar için söyleyemeyeceğim. Bütün maçta aynı şeyi yaşıyoruz. Biz eğer böyle basketbol oynanacaksa, kimse kimseye dokunmadan basketbol oynanacaksa tamam onu da oynarız. Bir takım 43 tane faul atıyorsa geçen maçta da aynı sayı da gerçekleşti. 30 küsur faul atan bir rakip takım var. Biz 18 tane atabiliyoruz. Bu maçta da bir takım 43 tane faul kullanıyor. Bir takım 16 tane, 17 tane faul kullanıyor. Burada hak, adalet olduğunu düşünmüyorum ben" diye konuştu.

“HAK, ADALET YOK...!”

Başantrenör Şahin Ateşdağlı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ne kadar sertlik farkı, ne kadar içeride, dışarıda oynama farkı olsa da bu kadar fark olma ihtimali yok. Eğer varsa da biz bu işi bilmiyoruz demek ki. Teşekkür ediyorum. Söyleyecek de pek fazla bir şey bulamıyorum. Oyuncularıma teşekkür ederim. Ellerinden gelen mücadeleyi verdiler. Yeni gelen transferimiz de bir katkı verdi. Bundan sonraki maçlarda toparlanıp daha iyisini yapmaya çalışacağız. Ama yani eğer ki bu adalet sahada uygulanmazsa çok da açıkçası yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Bundan sonraki maçlarda da Mamak’a başarılar dilerim" dedi.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER