MERKEZEFENDİ DENİZLİ BASKET’TEN BAŞKAN ÇETİN’E ZİYARET

Türkiye Basketbol Liginde (TBL) mücadele eden Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i ziyaret etti.

MERKEZEFENDİ DENİZLİ BASKET’TEN BAŞKAN ÇETİN’E ZİYARET

TBL’de Denizli’yi başarıyla temsil eden Merkezefendi Belediyesi Basket Takımında; Başkanı Veli Deveciler, Asbaşkanlar Veli Tefenlili ve Gökhan Gökşin, Başantrenör Şahin Ateşdağlı ve oyuncular kaptan Ümit Sonkol ve Bora Hun Paçun, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’i ziyaret etti. Kulüp Başkanı Veli Deveciler ziyarette basketbol takımının çalışmaları ile ilgili Ali Çetin’e bilgi verdi. Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Futbolda Yukatel Denizlispor, basketbolda da Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı bu kentin spor alanındaki en önemli değerleri. Nazik ziyaretleri için Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı başkan ve yöneticileri, başantrenör ve sporculara teşekkür eder, basket takımımızın başarılarının devamını dilerim” dedi

Futbol ve basketbolun konuşulduğu ziyaretin sonunda Merkezefendi Belediyesi Basket Takımı Başkanı Veli Deveciler, Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin’e forma hediye etti.

SporDenizli20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER